PLNA

امیر غفور بهترین مهاجم در هفته سوم لیگ جهانی والیبال 2019

امیر غفور بهترین مهاجم در هفته سوم لیگ جهانی والیبال 2019 …

امیر غفور بهترین مهاجم در هفته سوم لیگ جهانی والیبال 2019. ویدئو های بیشتر در مجله ویدئویی نشرین. کلمات کلیدی: …

لیگ ملت‌های والیبال|معروف، موسوی و غفور در بین بهترین‌ها- …

امیر غفور. بهترین مهاجمان:

معروف، موسوی و غفور در صدر بهترین بازیکنان لیگ ملت‌های …

امیر غفور دیگر ستاره والیبال ایران در این دوره از مسابقات بوده است. … رتبه نخست امتیازآورترین بازیکنان مسابقات و با ۵۷.۳۶ درصد موفقیت در زدن اسپک، بهترین مهاجم برتر رقابت‌ها به حساب می‌آید. … هفته سوم، میزبان ارومیه ایران.

معروف بازهم بهترین پاسور لیگ ملت‌های والیبال است – ایرنا

در پایان هشتمین روز لیگ ملت‌های والیبال، «سعید معروف» همچنان در رده نخست بهترین پاسورها قرار دارد و امیر غفور هم در دو بخش دومین بازیکن برتر است. … تیم ملی والیبال ایران با پیروزی سه بر ۲ مقابل لهستان در هفته سوم لیگ ملت‌ها … و با ۵۴.۵۰ درصد موفقیت در زدن اسپک، دومین مهاجم برتر رقابت‌هاست.

ادامه یکه تازی غفور و معروف در میان بهترین های لیگ ملت های …

عنوان امتیازآورترین بازیکن لیگ ملت های والیبال هم چنان در اختیار امیر … ادامه یکه تازی غفور و معروف در میان بهترین های لیگ ملت های والیبال 2019 … امیر غفور با بیش از 57 درصد موفقیت عنوان بهترین مهاجم رقابت ها را هم در … محمد موسوی که از ابتدای مسابقه ها بهترین مدافع بود به دلیل اینکه در هفته سوم استراحت کرد …

غفور تنها امتیازآور سه رقمی لیگ ملت‌های والیبال 2019

طبق گزارش فدراسیون جهانی والیبال، امیر غفور با کسب ۱۰۷ امتیاز، تنها … ملی ایران مقابل کانادا در روز نخست هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ در …

برترین بازیکنان لیگ ملت های والیبال 2019 تا پایان هفته …

طبق آمار فدراسیون جهانی، امیر غفور به عنوان امتیازآورترین و بهترین … برترین بازیکنان لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ تا پایان هفته سوم/ معروف و …

برترین بازیکنان لیگ ملت های والیبال 2019 تا پایان هفته …

برترین بازیکنان لیگ ملت های والیبال ۲۰۱۹ تا پایان هفته سوم/ معروف و موسوی در صدر … جهان والیبال – در پایان هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۱۹ فدراسیون جهانی والیبال اسامی برترین بازیکنان در پست‌های … امیر غفور نیز با ۱۵۱ امتیاز در جایگاه سوم امتیاز آورترین بازیکن و در جایگاه دوم بهترین مهاجمان قرار دارد.

امیر غفور امتیاز آورترین بازیکن ایران – آرژانتین – ویدیو …

آرژانتین | نگاهی به عملکرد امیر غفور در بازی ایران مقابل آرژانتین در رقابت هایس لیگ ملت های والیبال 2019. … نژاد یه دوره خوب درخشید نمیزارن پا بگیره خیلی خوبه از غفور هم که بهترین بازیکنمونه بهتره اونو بیارن جای عبادی … قسمت سی‌ و سوم فوتبالیستها سری جدید 2018 (زیرنویس‌فارسی).

تمجید فدراسیون جهانی والیبال از امیر غفور – میزان | خبر فارسی

امیر غفور نیز با 151 امتیاز در جایگاه سوم امتیاز آورترین بازیکن و در جایگاه دوم بهترین مهاجمان قرار دارد. … بهترین های هفته سوم لیگ ملت ها معرفی شدند/ معروف و موسوی در صدر … در پایان هفته سوم لیگ ملت های والیبال 2019 فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) اسامی برترین بازیکنان در پست های مختلف را معرفی کرد که …

والیبال مدرن ایران دنیا را غافلگیر کرد/ رقبا با ترکیب …

سرویس ورزش مشرق – در پایان هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال تیم ملی … ملی مان در هفته دوم و حضور در هفته سوم این دوره از مسابقات در ارومیه صحبت کرده و درباره … محمد موسوی، سعید معروف و امیر غفور را داشت که سهم عمده‌ای در این موفقیت داشتند … در المپیک است سپس مسابقات قهرمانی جهان، بعد جام جهانی و بعد مسابقات بین …

امیر غفور بهترین مهاجم در هفته سوم لیگ جهانی والیبال 2019

اگه از ویدیو خوشتون اومده میتونید کانال ما رو دنبال کنید امیر غفور بهترین مهاجم در هفته سوم لیگ جهانی …

غفور امتیازآورترین, هفته دوم لیگ ملت‌های والیبال – شبکه …

جام جهانی فوتبال کمتر از 20 سال … معروف در صدر برترین پاسورها؛ غفور امتیازآورترین … تیم ملی والیبال ایران از 6 مسابقه در رقابت‌های لیگ ملت‌های 2019 موفق به کسب 5 پیروزی شده است. … امیر غفور از جمله بازیکنانی است که تلاش زیادی در بخش حمله می کند. … برنامه مسابقات ایران در هفته سوم به شرح زیر است:.

لیگ ملت‌های والیبال مردان ۲۰۱۹ – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

اف‌آی‌وی‌بی لیگ ملت‌های والیبال مردان ۲۰۱۹ دومین دوره لیگ ملت‌های والیبال است که بین … ۱۶ تیم در قالب یک لیگ رقابت می‌کنند و هر تیم حداقل یک هفته میزبان خواهد بود.

برترین پاسور و بهترین مدافع هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال

فدراسیون جهانی والیبال برترین پاسور و برترین مدافع روی تور هفته سوم لیگ ملت‌ها را انتخاب و معرفی کرد. در پایان هفته سوم لیگ ملت‌های … امیر غفور نیز با ۱۵۱ امتیاز در جایگاه سوم امتیاز آورترین بازیکن و در جایگاه دوم بهترین مهاجمان قرار دارد.

احتمال قرعه دشوار ایران در مرحله نهایی لیگ ملت‌های والیبال 2019

در جدول بهترین‌های لیگ جهانی تا پایان هفته چهارم، امیر غفور در صدر بهترین اسپکرها قرار گرفته و همچنین امتیازآورترین بازیکن این تورنمنت نیز می‌باشد.

ترین های لیگ ملت ها در پایان هفته سوم با درخشش ستاره های …

11:58 لیگ ملت ها 2019تیم ملی والیبالاخبار … امیر غفور در پایان این هفته از مسابقات با کسب 151 امتیاز در رده سوم امتیاز آورترین … سعید معروف به مانند هفته های قبل در رده اول بهترین پاسورهای این مسابقات قرار …

انتخاب 15 بازیکن برای هفته اول و دوم لیگ ملت‌ها ایران – …

سرمربی تیم ملی والیبال ایران ۱۵ ملی پوش حاضر در هفته‌ اول و دوم لیگ ملت‌های … سعید معروف، سیدمحمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، فرهاد قائمی، پوریا فیاضی، امیر غفور، محمد … فصل 2019 هفتمین حضور متوالی ایران در لیگ جهانی والیبال است؛ … هفته‌های سوم و چهارم هفته‌های میزبانی متوالی ایران از شش رقیب خود خواهد بود.

امیر غفور امتیاز آورترین بازیکن دیدار ایران – چین – بالیو

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران به عنوان امتیاز آورترین بازیکن دیدار ایران و چین … لیگ ملت های 2019 مقابل چین، فدراسیون جهانی آمار این بازی را گفت که امیر غفور به … او در بازی روز گذشته مقابل ایتالیا هم با 20 امتیاز بهترین عملکرد را در تیم ایران داشت. … شروع هفته سوم با روزهای سخت والیبال ایران، تقابل با سرمربی پیشین.

لیگ ملت ها 2019 – کلوپ هواداران والیبال و سعید معروف

vnl2019.

اعلام فهرست تیم ملی والیبال برای هفته پنجم لیگ ملت‌ها – ایسنا

بلغارستان.

گزارش بازی والیبال ایران و لهستان/ ایران 3 لهستان 2

والیبال ایران و لهستان در هفته سوم رقابت های لیگ ملت‌های والیبال در جدالی … امیر غفور توپ را در گوشه زمین لهستانی ها زد که سرمربی لهستان درخواست … بار در لیگ ملت های 2019 فرصت بازی پیدا کرد و به جای فیاضی وارد زمین شد. … نظرسنجی AFC درباره بهترین آسیایی تاریخ جام‌ های جهانی/ بیرانوند در رده نخست …

تیم ملی والیبال ایران – خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهان | …

«مدیریت» فاکتور تعیین‌کننده برای سرمربی تیم ملی والیبال است … سپردن نیمکت تیم ملی به دستیاران ایرانی‌ام بهترین راه حل منطقی است … حیرت‌انگیز بوده است، گفت: دوست دارم در لیگ والیبال لهستان مربیگری کنم. … امیر غفور بازیکن ۲۸ ساله تیم ملی والیبال ایران و لوبه ایتالیا گفت: کرونا زندگی مردم ایتالیا را مختل کرد.

گزارش فدراسیون جهانی والیبال از عملکرد خوب مجرد و غفور – …

امیر غفور پس از اینکه به جای پوریا یلی به میدان آمد با کسب 16 پوئن، امتیازآورترین بازیکن تیمش … نتایج کامل روز نخست از هفته چهارم لیگ ملت های والیبال 019 به شرح زیر است: … ایران با 27 امتیاز از 9 پیروزی و یک شکست همچنان صدرنشین لیگ ملت های 2019 است. … موسوی صدرنشین برترین مدافعان لیگ ملت ها.

امیر غفور امتیازآورترین بازیکن دیدار با روسیه – بولتن نیوز

گروه ورزشی: تیم ملی والیبال ایران عصر یکشنبه در بازی سوم خود در هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال 2019 در ارومیه به مصاف روسیه رفت و با نتیجه 3 …

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر