PLNA

ووشو: گزارشی از قهرمانی شرکت کننده مالزی در 2014 اینچئون

ووشو: گزارشی از قهرمانی شرکت کننده مالزی در 2014 اینچئون

ووشو: گزارشی از قهرمانی شرکت کننده مالزی در 2014 اینچئون. 01:04. 10 ثانیه برگرد. ویدیوی بعدی. 00:00. 00:00. 00:00. کروم کست. زیر نویس. تنظیمات. تمام صفحه.

ﻳﻚ ﻃﻼ و 2 ﻧﻘﺮه ﺑﺮاى ﺑﺎﻧﻮان ﺗﻴﺮاﻧﺪاز اﻳﺮاﻧﻰ در اﻳﻨﭽﺌﻮن – روزنامه اطلاعات

اﻳﺮان ﺑﻪ ﺑﺎزي ﻫﺎي آﺳﻴﺎﻳﻲ 2014 اﻳﻨﭽﺌﻮن. ﻛﺮه ﺟﻨﻮﺑﻲ ﮔﻔﺖ: … ﻗﻬﺮﻣﺎﻧﻲ ﺷﺪ. واﻟﻴﺒﺎل ﺑﺮزﻳﻞ ﻛﻪ ﭘﻴﺶ از ﺷـــﺮوع. اﻳﻦ ﻣﺴـــﺎﺑﻘﺎت ﺑﺎ 3ﻣﺪال ﻃﻼ و ﻳﻚ. ﻧﺸﺎن ﻧﻘﺮه رﺗﺒﻪ دوم اﻓﺘﺨﺎرآورﺗﺮﻳﻦ ﺗﻴﻢ. رﻗﺎﺑﺖ ﻫﺎ را … رده ﺑﻨﺪي ﻧﻬﺎﻳﻲ 24ﺗﻴﻢ ﺷﺮﻛﺖ ﻛﻨﻨﺪه … ﺑﻪ ﮔﺰارش ﻓﺎرس، ﻳﻚ … وي ﺑﺎ ﺑﻴﺎن اﻳﻨﻜﻪ ووﺷﻮ از ﭼﻴﻦ آﻏﺎز ﺷﺪ و رﻳﺸﻪ در آﺳﻴﺎ دارد، ﮔﻔﺖ: اﻳﻦ.

ووشو در بازیهای آسیایی 2018، ایران به دنبال هت تریک مقابل …

به گزارش آوای بورالان، تیم ملی ووشوی ایران پس از کسب عنوان قهرمانی خود در جهانی … او دو مدال طلای بازی‌های آسیایی 2010 گوآنگ‌ژو و 2014 اینچئون را در کارنامه دارد.

ووشو نیوز /WUSHU NEWS IRAN – Browse the Latest …

در پایان مسابقات بخش ساندای قهرمانی جوانان جهان، برای نخستین بار تیم ایران بر … جوانان که در ترکیه برگزار شد، تیم ساندا عملکرد خیره کننده ای را به ثبت رساند. … تیم ایران در دو بخش تالو و ساندای دخترن و پسران در این مسابقات شرکت کرده است. … اسامی نفراتی اعزامی تیم ملی ووشو به بازی‌های آسیایی 2014 اینچئون اعلام شد.

قهرمان ووشو مسابقات جهاني روسيه با استقبال مردم وارد زنجان …

به گزارش ايرنا، شركت كنندگان در اين مراسم با آويختن گل به گردن اين قهرمان … محمدسيفي در بازي هاي آسيايي 2010 گوانجو چين و 2014 اينچئون كره …

سردار کرمانی | خبری

گزارشی مبهم از جشنواره فیلم فجر! 3 دقیقه پیش. 01:28 …

ووشوکاران کمیته شائولین چوان سیستان و بلوچستان 3 مدال …

رئیس هیئت ووشو سیستان و بلوچستان گفت: ووشو کاران استان(کمیته … یک نقره قهرمانی آسیا و مهمتر از آن طلای بازیهای آسیایی 2014 اینچئون نه تنها در بین … امسال از استان گلستان 8 شرکت کننده داشتیم که آقای تمسکنی زاهدی در رشته … عنوان قهرمانی دست یافت و ایران با 4 مدال طلا دوم شد و مالزی با کسب 3 مدال طلا، …

ایران در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ – ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

ایران یکی از شرکت‌کنندگان بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ در اینچئون، کره جنوبی است که از تاریخ ۱۹ سپتامبر تا ۴ اکتبر ۲۰۱۴ برگزار شد.

محمد محسن سیفی‌:دنبال رکورد شکنی نیستم،فقط می خواهم …

ركورددار ووشوي ايران از اينچئون و راز و رمز موفقيت‌هايش مي‌گويد‌. … براي لادور مقابل حريف كره‌اي رخ داد و او به سادگي قهرماني را از دست داد و نقره‌اي شد. … چرا در جام‌جهاني‌ شركت نمي‌كني؟ … 2013 مالزي و طلاي بازي‌هاي آسيايي اينچئون 2014 مهمترين عناويني است كه در كارنامه … خانه خیره کننده ای که ورود غریبه ها به آن مجاز است!

احمدی: مسئولان به تیراندازی توجه کنند/ فرزادخواه: رقابتها …

به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به اینچئون، رقابتهای تیراندازی تفنگ … در این ماده که ورزشکاران مغولستان، مالزی و کره‌جنوبی به ترتیب اول تا سوم … ورزشکار مرد و 58 ورزشکار زن در این دوره از مسابقات شرکت کرده است. … منصوریان به مدال نقره دست پیدا کرد/ ششمین مدال ایران را ووشو گرفت … لیگ قهرمانی فوتبال آسیا …

الهه منصوريان – مشاهده مدال آوران وشوو

2017.

جستجو – “بازیهای آسیایی” – مشرق نیوز

2013 نقره بازی‌های آسیایی اینچئون 2014 طلای نهمین دوره. … که احتمالات و پیش بینی های روشنی از افراد شرکت کننده در این مجمع شنیده می شود.

10حادثه مهم ورزش در سال 92 – تبیان

در گزارش زیر به برخی از این موفقیت ها اشاره ای کوتاه داریم. در کنار آن برگزاری انتخابات کمیته ملی المپیک و نیز برگزاری بازی های آسیایی اینچئون کره جنوبی در سال … تیم فوتسال بانوان ایران که در این دوره از رقابت‌ها با تیم های مالزی … تیم ملی بسکتبال ایران برای پانزدهمین بار در رقابت‌های قهرمانی آسیا شرکت …

پایان روز پنجم با 6 مدال برای کاروان ایران/روز نقره‌ای ایران

روز پنجم بازی‌های آسیایی اینچئون کره جنوبی امروز با برگزاری … وزنه‌برداری، شمشیربازی و ووشو مدال‌‌های رنگارنگی را برای کاروان ایران به … به گزارش وبگردي2030: … تیراندازان مغولستان، مالزی و کره جنوبی رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند. … سبک وزن بازیهای آسیایی 2014 با حضور 6 شرکت کننده برگزار شد که …

خواهران منصوریان مدال های طلای خود را به مقام معظم (…)ی هدیه … – …

به گزارش گیل خبر ؛ شهربانو و سهیلا منصوریان در جام جهانی ووشو که طی روزهای … جهانی 2014به مصاف ‘کیم هی بین’ از کره جنوبی دارنده مدال نقره قهرمانی جهان مالزی و مدال …

دانشور و شادی، ۲ طلایی امروز کاروان ایران در اینچئون

محسن شادی هم با تکرار عنوان قهرمانی خود در بازیهای آسیایی گوانگژو … نمایندگان ایران در پایان روز ششم بازی های آسیایی 2014 اینچئون با کسب … به گزارش ایرنا ملی پوشان ایران در ادامه این رقابت ها امروز دررشته های … آزاد به خط پایان رسیدند و در مجموع 40 شرکت کننده درجایگاه های بیستم و بیست وچهارم قرار گرفتند .

آرشیو ورزش در باتسک | صفحه 7

به گزارش خبرنگاران، تیم های ملی فوتبال ایران و عراق روز 23 آبان در مرحله مقدماتی … نشسته ایران با بیان اینکه در آسیا حریفی نداریم، گفت: برابر مالزی، حریفان مان در … و جوانان استان ایلام گفت:سه هاکی باز ایلامی به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی … 2014 اینچئون، تیم های بسکتبال چین و کره جنوبی، حریفان خود را شکست دادند.

کانال شائولین چوان ووشو ایران – Telegram

به گزارش روابط عمومی فدراسیون ووشو؛ در این مطلب آماده است: … از مبارزات شهربانو و الهه منصوریان خواهران ووشوکارایرانی دربازی‌های آسیایی 2014 اینچئون … جهت حضور در مسابقات قهرمانی کشوری شائولین چوان ووشو در رامسر به مربیگری اساتید … در تاریخ ۲۷شهریور ۹۶ با حضور‌ ۳۱۶ شرکت کننده در دو بخش تالو و ساندا برگزار گردید.

جدول مدال‌های بازی‌های آسیایی 2014/ نتایج ایران در روز سوم …

به گزارش ایسنا ،هفدهمین دوره بازی های آسیایی اینچئون وارد سومین روز برگزاری خود … در روز سوم در رشته های جودو، ووشو، قایقرانی، تیراندازی، دوچرخه سواری،شنا، هندبال … او در مصاف با رکابزنان کره و چین تایپه در رده دوم ایستاد و باید با رکابزنان چین تایپه، مالزی . … از مجموع 45 کشور شرکت کننده 23 کشور در جدول مدال‌آوران قرار دارند.

جستجوی نتایج – ورزشي – صدا و سیمای مازندران

رقابت های ووشو قهرمانی بانوان کشور در بابلسر برگزار می شود … مازندران افزود: در بازی‌های آسیایی 2014 اینچئون کره جنوبی ورزشکاران مازندرانی در 16 …

زنان؛ گام های خسته و محکم به سوی قهرمانی – صبح نو

مریم رجبی گزارش. از آن جایی … رکوردزنی حضور زنان ایرانی در المپیک ریو با 9 زن شرکت کننده که البته هیچ یک. از آنها موفق … مـدال طـالی دیگـر خـود را کـه در مسـابقات جهانـی مالـزی و. همزمـان بـا … بازی های آسیایی ووشو 2014 اینچئون را به مادران شهدا اهدا.

برچسب‌ها:, , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

فروشگاه مارکت سنتر